بیست و پنج سال افتخار برای کمپانی SEA

درب اتوماتیک - جک پارکینگ - راهبند - پویا در  - SEAطی بیست و پنج سال گذشته کمپانی SEA ایتالیا خود را به عنوان یک برند معتبر و قابل اطمینان در زمینه درب های اتوماتیک و سیستم های کنترل تردد معرفی کرده است. این کمپانی به واسطه شبکه فروش گسترده، محصولات خود را در بیش از پنجاه کشور به دست مصرف کنندگان رسانده است و با ارائه خدمات مناسب، رضایت مصرف کنندگان را تامین نموده است. کیفیت بالای محصولات تولید شده حاصل از بکارگیری تکنولوژی روز دنیا در زمینه تولید و استفاده از ماشین آلات پیشرفته می باشد. تمامی محصولات شرکت SEA در کارخانه این شرکت با مساحتی بالغ بر 11 هزار متر مربع واقع در کشور ایتالیا، تولید و بسته بندی می شود. واحد کنترل کیفیت به صورت پیوسته از زمان ورود مواد اولیه به کارخانه تا زمان بسته بندی محصول، بر تمامی مراحل تولید نظارت کامل داشته تا تضمین نماید محصول نهایی با بالاترین سطح کیفیت به دست مصرف کننده می رسد.

به پشتوانه دانش مهندسین و تکنسین های خبره و بکارگیری تجهیزات پیشرفته و کنترل کیفیت سخت گیرانه، شرکت SEA موفق به تولید محصولات متنوع و با کیفیت شده و از این طریق سهم قابل ملاحظه ای از بازار جهانی در زمینه درب های اتوماتیک و سیستم های کنترل تردد به دست آورده است. گواه این ادعا کسب استانداردهای جهانی نظیر CE، UL 325 و ISO 9001 در زمینه مدیریت کیفیت می باشد.

کمپانی SEA طی ربع قرن گذشته روند صعودی و رو به رشد خود را حفظ کرده و با استقرار واحدهای خدمات پس از فروش در تمامی مراکز فروش خود در سراسر دنیا، بیش از پیش حوزه فعالیت خود را توسعه داده است. بزرگترین تمایز شرکت SEA با سایر رقبا در این است که تمامی مراحل تولید محصولات از مواد خام اولیه در کارخانه این شرکت و تحت نظارت کامل انجام می شود. به عبارت هیچ بخشی از محصولات تولید شده در خارج از کشور ایتالیا تولید نمی شوند. 

درب اتوماتیک - جک پارکینگ - راهبند - پویا در - SEA درب اتوماتیک - جک پارکینگ - راهبند - پویا در- SEA درب اتوماتیک - جک پارکینگ - راهبند - پویا در

کمپانی SEA در سال 1991 فعالیت خود را آغاز نمود و در سال 2016 میلادی، 25 سالگی خود را جشن گرفت. این اتفاق مصادف با اخذ نمایندگی این کمپانی توسط شرکت پویا دُر در ایران شد، امید است بتوانیم محصولات با کیفیت این شرکت بزرگ را در سراسر کشور در اختیار هموطنان عزیزمان قرار دهیم.

 

اطلاعات تماس

تهران- آزادگان-جنب پل صنیع خانی-مجتمع تجاری آهن مکان- فاز 2 غربی-

          پلاک 413

تلفن تماس شرکت:   55445613 | 55445614

تلفن واحد خدمات:     55534956

info@pooyadoors.ir

پرتال اخبار