نرم افزار کنترل عملکرد درب اتوماتیک SEA برای گوشی های هوشمند

 امروزه روش های نوین کنترل عملکرد بخش های مختلف ساختمان تحت عنوان مدیریت یکپارچه ساختمان (BMS) در بسیاری از مراکز دولتی و خصوصی و منازل شخصی مورد استفاده قرار گرفته است. با توسعه نفوذ اینترنت به جنبه های گوناگون زندگی افراد و تجهیزات مورد استفاده انسان، موضوع جدیدی تحت عنوان اینترنت اشیاء در مجامع مرتبط با اینترنت و کنترل هوشمند مورد بحث می باشد. اینترنت اشیاء امکان کنترل عملکرد و تعامل میان انسان و اشیاء مختلف را فراهم می کند. با استفاده از این تکنولوژی می توان از راه دور برای کنترل تجهیزات گوناگون از سیستم تهویه مطبوع و دزدگیر مرکزی تا ماشین لباس شویی و یخچال و کتری برقی دستورهای لازم را صادر نمود. درب های اتوماتیک در ورودی منازل نیز از جمله بخش های مهم می باشد که امکان کنترل از راه دور برای آنها بسیار کارآمد و مفید می باشد. کمپانی SEA نیز در راستای تطابق خود با پیشرفت های تکنولوژی و معرفی روش های کنترلی جدید، امکان تعامل با درب های اتوماتیک بر بستر اینترنت را فراهم آورده تا کاربران بتوانند از هر نقطه ای بدون محدودیت زمانی و مکانی و بدون نیاز به پرداخت هزینه اضافی عملکرد درب های اتوماتیک منزل خود را کنترل نمایند.نام این سیستم SEA cloud می باشد.

درب اتوماتیک SEA - پویا در

برای این منظور یک دستگاه گیرنده به مرکز کنترل درب اتوماتیک افزوده می شود که امکان اتصال به اینترنت از طریق WiFi را دارد. کاربران با نصب اپلیکیشن مخصوص کمپانی SEA بر روی تلفن همراه هوشمند و یا تبلت می توانند به این گیرنده متصل شده و از آن پس عملکرد درب اتوماتیک را از طریق تلفن همراه به راحتی کنترل نمایند.

درب اتوماتیک SEA - پویا در  درب اتوماتیک SEA - پویا در 
 درب اتوماتیک SEA - پویا در  درب اتوماتیک SEA - پویا در

این اپلیکیشن در حال حاضر وارد بازار شده و بر روی تلفن های هوشمند دارای سیستم عامل اندروید و IOS قابل نصب می باشد. کاربران گرامی هم اکنون میتوانند این نرم افزار را از طریق لینک های زیر دانلود نمایند.

 لینک دانلود اپلیکیشن cloud SEA برای سیستم عامل اندروید:   
لینک دانلود اپلیکیشن cloud SEA برای سیستم عامل IOS:   

اطلاعات تماس

تهران- آزادگان-جنب پل صنیع خانی-مجتمع تجاری آهن مکان- فاز 2 غربی-

          پلاک 413

تلفن تماس شرکت:   55445613 | 55445614

تلفن واحد خدمات:     55534956

info@pooyadoors.ir

پرتال اخبار