کارخانه سه آ - SEA


فن آوری – کیفیت – اطمینان – خدمات – کیفیت تمام عیار
در بیش از 25 سال گذشته شرکت SEA همواره یکی از نام های مطرح و تراز اول در زمینه درب های اتوماتیک، راهبند و جک های پارکینگی هیدرولیک، در عرصه جهانی بوده است.  محصولات شرکت SEA در کارخانه این شرکت در کشور ایتالیا با مساحتی بالغ بر 11 هزار متر مربع تولید می گردد.
وجه تمایز و مزیت اصلی شرکت SEA نسبت به سایر رقبا، برخورداری از قابلیت تولید محصولات بسیار متنوع و متناسب با درخواست مشتری، با ماشین آلات صنعتی بروز و منحصر به فرد می باشد. این موضوع باعث شده محصولات این کارخانه در بیش از 50 کشور سالهای طولانی مورد استفاده قرار گرفته و رضایتمندی مشتریان را به ارمغان آورد.

مواد اولیه مورد نیاز با بهترین کیفیت توسط کارشناسان کارخانه SEA به صورت مستقیم خریداری و وارد کارخانه می گردد. فرآیند ساخت محصول نهایی از مواد اولیه، به صورت کامل در کارخانه و زیر نظر مهندسین خبره SEA طی شده و محصول نهایی پس از گذراندن تمامی مراحل کنترل کیفیت، به بازار عرضه می شود.
تمام فرآیند تولید در داخل کارخانه SEA و تحت نظارت کامل متخصصین این مجموعه انجام می شود. همین موضوع منجر به تولید محصولاتی متنوع با بالاترین سطح کیفیت شده است. گواه این ادعا دریافت استانداری مختلف از قبیل، UL، CE برای محصولات و ISO 9001 برای مدیریت کیفیت می باشد. به پشتوانه این کیفیت، محصولات شرکت SEA جایگاه مهم و سهم قابل توجهی در بازار درب های اتوماتیک، راهبند و جک های پارکینگ را به خود اختصاص داده است.
شرکت SEA با تولید محصولات هیدرولیک با بالاترین کیفیت، روند رو به رشد و توسعه خود را با شتاب بیشتر ادامه می دهد و هر سال با تاسیس نمایندگی در کشور های مختلف سهم خود را از بازار درب های اتوماتیک، راهبند و جک های پارکینگ افزایش می دهد.

اطلاعات تماس

تهران- آزادگان-جنب پل صنیع خانی-مجتمع تجاری آهن مکان- فاز 2 غربی-

          پلاک 413

تلفن تماس شرکت:   55445613 | 55445614

تلفن واحد خدمات:     55534956

info@pooyadoors.ir

پرتال اخبار